Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Na dovolenku ku nám prichádzajú Slováci a Česi z celého sveta.
Síce dopravu neposkytujeme, ale vieme odporučiť ako a kde za bezkonkurenčné ceny a po pandémií, je vstup do Španielska leteckou dopravou od 1.7.2020.

Dovolenka u nás je BEZPEČNÁ viac info v tomto videu: 

Odporúčame leteckú spoločnosť Wizz Air, ktorá už od 10.Júna predáva lety - AKTUÁLNE za Super nízku cenu, Viedeň - Valencia.. A čo ďalej? Stačí priletieť do Valencie a na letisku vo Valencií vás bude čakať náš transfer a o všetko ostatné sa postaráme..ubytovanie, program, sprievod + 24hod. podpora, raňajky v cene pobytu - po dohode aj strava. Počas celého pobytu individuálny privátny prístup, nakoľko si zakladáme na nadštandardných vzťahoch a službách. Taktiež pre zachytenie neopakovateľných momentov z dovolenky počas pobytu poskytujeme profesionálne fotografické služby, partnerského páru, alebo jednotlivca... a oveľa, oveľa viac.

Čo s nami zažijete? 

Vychutnáte si maximálny KOMFORT, LUXUSNÉ služby, DOKONALE a DETAILNE pripravený program a v neposlednom rade i naše bohaté SKÚSENOSTI.

Počas celej dovolenky, individuálny privátny prístup.
Nadštandardné vzťahy a služby.

Rodinné ubytovanie u nás s výhľadom na more - 150 m od najexkluzívnejšej pláže v meste. 
- dvojlôžkové izby so samostatnou kúpeľňou a WC.
Ubytovanie v najlukratívnejšej časti mesta v exkluzívnom prostredí
Najviac reštaurácií v blízkosti ubytovania v okruhu 100 m - niekoľko desiatok Španielskych reštaurácií, kde si môžete vychutnať ORIGINAL PAELLU, na mieste kde vznikla. Môžete ochutnať kuchyňu z rôznych kontinentov, keďže tu nájdete reštaurácie ako Japonská, Čínska, Turecká, Indická, Mexická a niekoľko Talianskych reštaurácií.
Nespočetné množstvo barov, kaviarní a zábavných podnikov. Vrátane plážových barov.
✅Pláže so zlatým pieskom a s prestížnou modrou vlajkou a  bez akýchkoľvek obmedzení, bez poplatkov, so všetkými službami a možnosťami využitia všetkých atrakcií a vodných športov až po zapožičanie vodných skútrov, člnov, potápačského výstroja - škola potápania, škola windsurfingu a mnoho iného.
✅Pravidelné trhy v starej časti mesta a na promenáde v plážovej časti min.5km úsek plný stánkov s najrôznejším tovarom a suvenírmi.
✅Množstvo obchodov, supermarketov, nákupných stredísk až po butiky a najrôznejšie obchodíky.
✅Možnosť zapožičania si bicyklov za veľmi výhodné ceny.
✅Jaskyňa Pirátov v blízkosti jednej z pláží s reštauráciou. 
✅Pre záujemcov o históriu - staroveké maľby na skalách z obdobia doby bronzovej, len 65m od mora - od roku 1998 sú svetovým dedičstvom UNESCO ako  súčasť stredomorského skalného umenia.
✅Možnosť turistiky a výstupov na blízke hory - meteorologickú stanicu, kalváriu s prekrásnou scenériou a výhľadom na starú časť mesta a HRAD so svätyňou, odkiaľ je krásna panoráma na pláže.
✅Botanická záhrada s 2500 druhmi paliem, rastlín na ploche 25000m2.
✅Rybársky prístav - s čerstvými rybami a tržnica s najlepšími produktami od farmárov z blízkeho okolia.
✅Komu nestačí more a pláže, môže navštíviť miestny Aqua Park s množstvom vodných atrakcií a tobogánov. 
✅V blízkosti je mini ostrovček a ostrov myšlienok.

A počas celej dovolenky máte k dispozícií slovenský sprievod a 24hod.podporu.
✅Pre zvečnenie dovolenky, fotografické služby.
Program šitý na mieru - oddych, relax, pohyb, zážitky- tanec, hudba, zábava.
Transfer z/na letisko.

Budete od nás odchádzať: PLNÝ ENERGIE, ODDÝCHNUTÝ A ŠŤASTNÝ.

 

Pýtate sa kde?

Nádherné prostredie a viac ako 300 slnečných dní v roku. Slnečné prímorské Španielsko – miesto: PERLA pobrežia pomarančového kvetu – oblasť VALENCIA. Čakajú Vás nekonečné a najčistejšie pláže Španielska, s jemným zlatým pieskom a nádhernou priezračnou morskou vodou, s dĺžkou až 15 km s exkluzívnym EKO-označením, ocenené „MODROU vlajkou“ je to ocenenie pláží a prístavov, ktoré spĺňajú prísne štandardy, modrú vlajku získavajú len najčistejšie pláže s vysokou kvalitou a v tomto na celom svete vedie jednoznačne Španielsko a práve oblasť Valencia.

 

Tu jednoducho musíte BYŤ. Využite túto JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ, zoberte partnera, manžela, alebo kamošku/ky a užite si spoločnú dovolenku, oddych, relax.. Darujte si super zážitok.

Aká je cena?

Aktuálne ceny sa odvíjajú od kalendárneho obdobia, dĺžky pobytu a počtu zúčastnených.

!!!POZOR AKTUÁLNE ZĽAVA až 60%!!!

Viac informácií nájdete v časti Cenník a Rezervačný formulárTU

Rezervujte si svoje termíny u nás v Španielsku už dnes:   

dovolenkaspanielsko@milagros.sk

 

 Alebo nám napíšte a informujte sa o voľných termínoch a cenách: TU

 

 

 

späť 

 

Cenník platný pre rok 2020 od 01.01.2020. Vyhradzujeme si právo zmien.

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah