Dovolenka Španielsko ❤

Menu
Reklamné oznámenie
Účtovníctvo Žilinahttps://www.alexis-consult.skPodvojné, jednoduché účtovníctvo Žilina, vedenie daní, cenník, poradenstvo, pohoda, živnostníci,
BAKA NATUREhttps://www.bakanature.comProdukty z prírodných materiálov Ľanová bielizeň Vankúše plnené špaldou-pohankou-kôstkou
ENERGO SYSTEM SK, s.r.o. https://www.energo-system.skelektroištalačný mateiál a montáže

Výnimočné - pobrežné Španielske mesto, nachádzajúce sa len 35 km južne od mesta Valencia. 

Predstavujeme Vám 11 nádherných pláží v tomto meste v celkovej dĺžke 15 km.
Unikátne miesto a jediné v Španielsku s takýmto počtom pláží v jednom meste.

pohad na majak

Mesto je obzvlášť populárne pre svoje krásne a čisté pláže, polovica uznávaná slávnou modrou vlajkou. S jemným pieskom a priezračnou vodou tieto pláže skutočne robia perfektnú dovolenku.

Nachádza sa tu celkovo 11 pláží, ktoré sa pohybujú od rodinných pláží s plnou občianskou vybavenosťou, tiché zátoky, ktoré sú ideálne pre šnorchlovanie, ako aj pláže s vodnými športami. Nižšie nájdete stručné predstavenia každej z 11 pláží, ktoré idú zo severu na juh.

1. Pláž Mareny de San Llorenç

01 10916_Milagros_up

Naša prvá pláž je 3 km dlhá a 40 metrov široká. Je to jedna z najtichších pláží v meste. Pláž Mareny de San Llorenç je súčasťou prírodného parku Albufera. Je tiež vo vidieckej oblasti s okolitými zeleninovými záhradami a citrusovými poliami. Táto nedotknutá pláž má menej návštevníkov ako ostatné, a je tu vyhradená časť, kde je povolený - nudizmus. Medzi základné služby patria záchranné plavidlá a jednou z najzaujímavejších krás na tejto pláži sú piesočné duny.

2. Pláž Dosel

02 10915_Fill_670_0

Pláž Dosel má krásnu scenériu, zlaté piesočné duny a množstvo rastlín typických pre región Valencia. Pláž meria 1,6 kilometra a je široká 50 metrov. Pretože je súčasťou prírodného parku Albufera, služby sú obmedzené - napríklad je tu promenáda, ale to len robí túto pláž viac prirodzene krásnou.

3. Pláž Faro

03 10912_Fill_670_0

Pláž Faro, priamo na Cabo del Faro, je zátokou jemného zlatého piesku vnorených medzi dva jemné svahy na skalnatom útese mesta. Pláž ponúka priezračné more a bezpečné plávanie. Je to ideálne miesto hlavne pre rodiny s deťmi. Z druhej strany tejto pláže je ideálne miesto pre potápanie a túto pláž spája úzka promenáda. Síce je rozlohou malá ale ponúka riadnu občiansku vybavenosť (4 plážové reštaurácie) Je dlhá 140 metrov a 18 metrov široká.

4. Pláž Los Olivos

Milagros_3564up

04 Los Olivos 03

Los Olivos je krásne zachovaná zátoka, 510 metrov dlhá a 60 metrov široká, s jemným zlatým pieskom a s najslabšími vlnami, a to po oboch stranách pláže.

Toto je ďalšia pláž pre bezpečné plávanie, je ideálna aj pre deti. Nachádza sa hneď vedľa Pláže Faro, jedinečná príležitosť navštíviť obe pláže a vyskúšať miestne jedlá z domácej produkcie ryže a morských rýb v skvelej reštaurácii.
Je tu 
obdivuhodný, nádherný stredomorský výhľad.

V blízkosti sa nachádza jedinečný - OSTROV MYŠLIENOK.

 

5. Pláž Cap Blanc

05 Cap Blanc_MilagrosTáto pláž je tvorená malými dunami, pozdĺž má 
630 metrov a 65 metrov je široká, s jemným pieskom. Pláva tu veľa farebných rýb. Cap Blanc je známy ako obľúbený pre windsurfistov; tak pre začiatočníkov, ako aj pre skúsenejších windsurfistov. Je tu príjemný oddych vďaka jemnému morskému vánku a to v dopoludňajších hodinách. V popoludňajších hodinách je k dispozícii škola windsurfingu s požičovňou, a to kvôli silnému vetru. Môžete sa tešiť na úžasný športový zážitok.

6. Pláž Racó


06 Raco

Pláž Racó sa nachádza južne od Pláže Cap Blanc a rozkladá sa na Calle l'Aguila. Je to živé plážové miesto a jedna z najrušnejších pláži v meste. Je tu vždy niečo nové. Obrovská piesočnatá pláž s rozlohou 1200 metrov a šírkou 30 metrov, ktorá ponúka kompletné vybavenie vrátane prenájmu plážových lehátok.

Nádherná morská promenáda, lemovaná palmami, láka mnoho turistov nie len počas letných mesiacov a je veľmi obľúbená pre svoje pravidelné trhy. Pre deti sú tu detské ihriská pozdĺž paseo marítimo boardwalk. K dispozícii je tiež veľa barov, reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať osviežujúce nápoje, alebo jedlo v tieni slnečníka. Ďalšou výraznou črtou tejto pláže je, že v mesiacoch júl a august ponúka špeciálnu pomoc, pre zdravotne postihnuté osoby.

7. Pláž San Antonio

07 San Antoni 2

07 San Antoni 1Pláž San Antonio, je centrálna mestská pláž a najznámejšie miesto. Je to kozmopolitná pláž s rušnou atmosférou a širokou promenádou. Na šírke 1750 metrov a dĺžke 75 metrov sa táto pláž môže pochváliť jemným bielym pieskom a krásnou priezračnou morskou vodou.

Rovnako ako Pláž Racó, aj Pláž San Antonio ponúka špeciálne asistenčné služby, pre zdravotne postihnuté osoby v mesiacoch - júl a august. 

8. Pláž Escollera


08 Escollera MILAGROS

Táto pláž o rozlohe 537 metrov a šírke 75 metrov sa nachádza pri ústiach rieky Júcar a je považovaná za rozšírenú Pláž San Antonio. Je tu oveľa tichšie než v meste. Obzvlášť populárna je hlavne pre rodiny. V blízkosti pláže nie sú budovy čo vytvára hlavne v poobedňajších hodinách, prírodné duny. Táto pláž je naozaj prekrásna aj z dôvodu výhľadu na rybárske lode, ktoré prichádzajú do neďalekého prístavu. 

9. Pláž Marenyet

09 10918_Fill_670_0
Pláž Marenyet je skutočná krása. Táto pokojná rodinná pláž meria 
1800 metrov a je 18 metrov široká, je tvorená jemným zlatým pieskom. Nachádza sa južne od ústia rieky Júcar v krásnej oblasti obklopenej prírodnými plážami. Vďaka vetru je tiež vynikajúcim miestom na surfovanie.

10. Pláž Estany

Táto piesková pláž je dlhá 1 km a jej šírka je 30 metrov a je severne od ústia Estany, malebného sladkovodného jazera. Táto nedotknutá pláž ponúka nielen jemný zlatý piesok, ale aj úžasnú číru vodu prichádzajúcu z ústia rieky Júcar.

Playa Estany je jednou z najtichších pláží, pretože je o niečo menej prístupná ako ostatné. V blízkosti sa nachádzajú súkromné domy. Zaujímavé je, že je tu viac rybárov ako turistov. V blízkosti pláže si môžte vychutnať Španielskú paellu, v jednej z najlepších reštaurácií, tu v okolí.

11. Pláž Brosquil

Naša posledná pláž je Brosquil, tiež známa ako Pláž Dorado, ktorá sa nachádza 5 km južne od centra mesta. Samotná pláž je v priemere 2,2 km dlhá a 30 metrov široká. Tu nájdete priezračné more a absolútne pokojné prostredie obklopené pomarančovníkmi. Nakoniec je tu veľa domácich, vynikajúcich reštaurácií v okolí, aby ste si vyskúšali a ochutnali domáce španielské - miestne jedlá a čerstvé ryby typické pre túto oblasť.

Chcete navštíviť tieto nádherné pláže počas vašej dovolenky? Kontaktujte nás ohľadom prenájmu a ubytovania. V ponuke máme byty, domy, apartmány, ktoré vám rezervujeme vopred, za bezkonkurenčnú cenu.

Oblasť Valencie je úžasné miesto, pre spoznávanie histórie, pamiatok, nádhernú prírodu.

Nachádza sa tu veľa campov s pomarančovníkmi - odroda Valenciana, mandarinkovníky, citrónovníky, hurmikaki a taktiež olivovníky.Toto miesto ponúka úžasnú dovolenku v bohatej krajine.

Vyskúšajte si život španiela, štýl „mañana“, ktorý aj nás, baví.

..a vaša nádherná - oddychová dovolenka môže začať..

  

späť

Rezervujte si svoje termíny u nás v Španielsku už dnes:  TU

 

dovolenkaspanielsko@milagros.sk

 

 Alebo nám napíšte a informujte sa o voľných termínoch a cenách: TU

 

A pre vás, ktorí máte záujem o INDIVIDUÁLNE DOVOLENKY, máme tiež veľmi zaujímavú ponuku, stačí nás kontaktovať klik TU

 

 

 

 

Online od nás.. 
Španielsko NAŽIVO 23.4.2021

Živé vysielanie 21.4.21Východ slnka 19.apríl 2021

Španielske produkty
KOLAGÉN 250g

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah