Dovolenka Španielsko ❤

Navigácia
Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Výnimočné - pobrežné Španielske mesto, nachádzajúce sa len 35 km južne od mesta Valencia. 

Predstavujeme Vám 11 nádherných pláží v tomto meste v celkovej dĺžke 15 km.
Unikátne miesto a jediné v Španielsku s takýmto počtom pláží v jednom meste.

pohad na majak

Mesto je obzvlášť populárne pre svoje krásne a čisté pláže, polovica uznávaná slávnou modrou vlajkou. S jemným pieskom a priezračnou vodou tieto pláže skutočne robia perfektnú dovolenku.

Nachádza sa tu celkovo 11 pláží, ktoré sa pohybujú od rodinných pláží s plnou občianskou vybavenosťou, tiché zátoky, ktoré sú ideálne pre šnorchlovanie, ako aj pláže s vodnými športami. Nižšie nájdete stručné predstavenia každej z 11 pláží, ktoré idú zo severu na juh.

1. Pláž Mareny de San Llorenç

01 10916_Milagros_up

Naša prvá pláž je 3 km dlhá a 40 metrov široká. Je to jedna z najtichších pláží v meste. Pláž Mareny de San Llorenç je súčasťou prírodného parku Albufera. Je tiež vo vidieckej oblasti s okolitými zeleninovými záhradami a citrusovými poliami. Táto nedotknutá pláž má menej návštevníkov ako ostatné, a je tu vyhradená časť, kde je povolený - nudizmus. Medzi základné služby patria záchranné plavidlá a jednou z najzaujímavejších krás na tejto pláži sú piesočné duny.

2. Pláž Dosel

02 10915_Fill_670_0

Pláž Dosel má krásnu scenériu, zlaté piesočné duny a množstvo rastlín typických pre región Valencia. Pláž meria 1,6 kilometra a je široká 50 metrov. Pretože je súčasťou prírodného parku Albufera, služby sú obmedzené - napríklad je tu promenáda, ale to len robí túto pláž viac prirodzene krásnou.

3. Pláž Faro

03 10912_Fill_670_0

Pláž Faro, priamo na Cabo del Faro, je zátokou jemného zlatého piesku vnorených medzi dva jemné svahy na skalnatom útese mesta. Pláž ponúka priezračné more a bezpečné plávanie. Je to ideálne miesto hlavne pre rodiny s deťmi. Z druhej strany tejto pláže je ideálne miesto pre potápanie a túto pláž spája úzka promenáda. Síce je rozlohou malá ale ponúka riadnu občiansku vybavenosť (4 plážové reštaurácie) Je dlhá 140 metrov a 18 metrov široká.

4. Pláž Los Olivos

Milagros_3564up

04 Los Olivos 03

Los Olivos je krásne zachovaná zátoka, 510 metrov dlhá a 60 metrov široká, s jemným zlatým pieskom a s najslabšími vlnami, a to po oboch stranách pláže.

Toto je ďalšia pláž pre bezpečné plávanie, je ideálna aj pre deti. Nachádza sa hneď vedľa Pláže Faro, jedinečná príležitosť navštíviť obe pláže a vyskúšať miestne jedlá z domácej produkcie ryže a morských rýb v skvelej reštaurácii.
Je tu 
obdivuhodný, nádherný stredomorský výhľad.

V blízkosti sa nachádza jedinečný - OSTROV MYŠLIENOK.

 

5. Pláž Cap Blanc

05 Cap Blanc_MilagrosTáto pláž je tvorená malými dunami, pozdĺž má 
630 metrov a 65 metrov je široká, s jemným pieskom. Pláva tu veľa farebných rýb. Cap Blanc je známy ako obľúbený pre windsurfistov; tak pre začiatočníkov, ako aj pre skúsenejších windsurfistov. Je tu príjemný oddych vďaka jemnému morskému vánku a to v dopoludňajších hodinách. V popoludňajších hodinách je k dispozícii škola windsurfingu s požičovňou, a to kvôli silnému vetru. Môžete sa tešiť na úžasný športový zážitok.

6. Pláž Racó


06 Raco

Pláž Racó sa nachádza južne od Pláže Cap Blanc a rozkladá sa na Calle l'Aguila. Je to živé plážové miesto a jedna z najrušnejších pláži v meste. Je tu vždy niečo nové. Obrovská piesočnatá pláž s rozlohou 1200 metrov a šírkou 30 metrov, ktorá ponúka kompletné vybavenie vrátane prenájmu plážových lehátok.

Nádherná morská promenáda, lemovaná palmami, láka mnoho turistov nie len počas letných mesiacov a je veľmi obľúbená pre svoje pravidelné trhy. Pre deti sú tu detské ihriská pozdĺž paseo marítimo boardwalk. K dispozícii je tiež veľa barov, reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať osviežujúce nápoje, alebo jedlo v tieni slnečníka. Ďalšou výraznou črtou tejto pláže je, že v mesiacoch júl a august ponúka špeciálnu pomoc, pre zdravotne postihnuté osoby.

7. Pláž San Antonio

07 San Antoni 2

07 San Antoni 1Pláž San Antonio, je centrálna mestská pláž a najznámejšie miesto. Je to kozmopolitná pláž s rušnou atmosférou a širokou promenádou. Na šírke 1750 metrov a dĺžke 75 metrov sa táto pláž môže pochváliť jemným bielym pieskom a krásnou priezračnou morskou vodou.

Rovnako ako Pláž Racó, aj Pláž San Antonio ponúka špeciálne asistenčné služby, pre zdravotne postihnuté osoby v mesiacoch - júl a august. 

8. Pláž Escollera


08 Escollera MILAGROS

Táto pláž o rozlohe 537 metrov a šírke 75 metrov sa nachádza pri ústiach rieky Júcar a je považovaná za rozšírenú Pláž San Antonio. Je tu oveľa tichšie než v meste. Obzvlášť populárna je hlavne pre rodiny. V blízkosti pláže nie sú budovy čo vytvára hlavne v poobedňajších hodinách, prírodné duny. Táto pláž je naozaj prekrásna aj z dôvodu výhľadu na rybárske lode, ktoré prichádzajú do neďalekého prístavu. 

9. Pláž Marenyet

09 10918_Fill_670_0
Pláž Marenyet je skutočná krása. Táto pokojná rodinná pláž meria 
1800 metrov a je 18 metrov široká, je tvorená jemným zlatým pieskom. Nachádza sa južne od ústia rieky Júcar v krásnej oblasti obklopenej prírodnými plážami. Vďaka vetru je tiež vynikajúcim miestom na surfovanie.

10. Pláž Estany

Táto piesková pláž je dlhá 1 km a jej šírka je 30 metrov a je severne od ústia Estany, malebného sladkovodného jazera. Táto nedotknutá pláž ponúka nielen jemný zlatý piesok, ale aj úžasnú číru vodu prichádzajúcu z ústia rieky Júcar.

Playa Estany je jednou z najtichších pláží, pretože je o niečo menej prístupná ako ostatné. V blízkosti sa nachádzajú súkromné domy. Zaujímavé je, že je tu viac rybárov ako turistov. V blízkosti pláže si môžte vychutnať Španielskú paellu, v jednej z najlepších reštaurácií, tu v okolí.

11. Pláž Brosquil

Naša posledná pláž je Brosquil, tiež známa ako Pláž Dorado, ktorá sa nachádza 5 km južne od centra mesta. Samotná pláž je v priemere 2,2 km dlhá a 30 metrov široká. Tu nájdete priezračné more a absolútne pokojné prostredie obklopené pomarančovníkmi. Nakoniec je tu veľa domácich, vynikajúcich reštaurácií v okolí, aby ste si vyskúšali a ochutnali domáce španielské - miestne jedlá a čerstvé ryby typické pre túto oblasť.

Chcete navštíviť tieto nádherné pláže počas vašej dovolenky? Kontaktujte nás ohľadom prenájmu a ubytovania. V ponuke máme byty, domy, apartmány, ktoré vám rezervujeme vopred, za bezkonkurenčnú cenu.

Oblasť Valencie je úžasné miesto, pre spoznávanie histórie, pamiatok, nádhernú prírodu.

Nachádza sa tu veľa campov s pomarančovníkmi - odroda Valenciana, mandarinkovníky, citrónovníky, hurmikaki a taktiež olivovníky.Toto miesto ponúka úžasnú dovolenku v bohatej krajine.

Vyskúšajte si život španiela, štýl „mañana“, ktorý aj nás, baví.

..a vaša nádherná - oddychová dovolenka môže začať..

  

späť

Rezervujte si svoje termíny u nás v Španielsku už dnes:  TU

 

dovolenkaspanielsko@milagros.sk

 

 Alebo nám napíšte a informujte sa o voľných termínoch a cenách: TU

 

 

 

 

Španielske produkty
KOLAGÉN 250g

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah