Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Dámska obuv a oblečenie https://www.e-nakupy.ske-nakupy.sk je internetový obchod s textilom, obuvou a s doplnkami. Dámska a detská obuv
Rybárstvo Na hákuhttps://www.rybarstvonahaku.skrybársky obchod, prívlač, kaprarina, feeder, lov rýb, pelety, boilies, prut, naviják, rybolov

 

Predstavujeme Vám exkluzívne, vysokokvalitné produkty za bezkonkurenčné ceny zo slnečného Španielska, ktoré majú zázračné účinky pre náš organizmus.

 

Postupne budeme pridávať rôzne Španielske produkty a doplnky výživy pre zdravie a zdravý životný štýl, ktoré si u nás môžete objednať.

!MOŽNOSŤ SPOLUPRÁCE!  

znaky mobil sprava

 

Ako prvý produkt Vám ponúkame KOLAGÉN s pomocou Magnézia, Kyseliny hyalurónovej a Vitamínu C, jedného z najviac odporúčaných produktov lekárov v celom Španielsku.

Španielsky Colágeno 250 g  

Španielsky hydrolyzovaný kolagén s horčíkom (magnéziom), jedinečná receptúra, ktorá kombinuje štyri základné prvky na zachovanie a ochranu celého motorického systému ľudského tela, s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C.  

Obsah kolagénu v dennej dávke: 10 000 mg
Množstvo: 250 g
Krajina pôvodu: Španielsko 

CENA: 39,90 Eur

!!POZOR AKCIA cena IBA 28,50 € za ks najnižšia cena na trhu!! 
BEZPLATNÉ poštovné do celej EU!

Ako zistíte či vám v tele chýba kolagén? Viac informácií: TU

 

 

 

Španielske produkty
KOLAGÉN 250g

 

Tvorba webových stránok na WebĽahko | Nahlásiť obsah